IMG_2846JPG

Menu Bar na Klinach

Istnieją takie smaki, które już przy pierwszym kęsie przywołują najlepsze wspomnienia z dzieciństwa. Proponowane przez nas domowe obiady to zbiór wszystkiego, co najlepsze w tradycyjnej, polskiej kuchni. Każdego dnia oferujemy szeroki wybór zup, w tym te najbardziej popularnie i lubiane, jak rosół, pomidorowa czy barszcz. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu dań mięsnych oraz ryb. Nasi kucharze są mistrzami w przygotowywaniu schabowych, udek z kurczaka oraz gulaszu. Zachęcamy także do spróbowania różnego rodzaju potraw barowych w ich wykonaniu – przede wszystkim pierogów m.in. z malinami, kaczką oraz borówkami.

Domowe specjały wcale nie muszą być drogie! Nasza specjalna oferta – danie dnia, pozwala na skosztowanie najlepszych przysmaków w niskiej cenie. Codziennie przygotowujemy inną opcję, która za każdym razem zadowala gusta naszych klientów.  Zapraszamy do naszego lokalu w Krakowie, gdzie serwujemy pyszne i zdrowe obiady.

Nasi kucharze specjalizują się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej.
Schabowy, sznycel, placki z gulaszem, sztuka mięsa, golonka, eskalopki, soczyste żeberka, biała kiełbasa, pyszne zupy i domowy kompot.